در باره ما

شرکت نور انصاف ترین لمیتد  در سال 1997 با مسئولیت محدود تاسیس و فعالیت خود را در یک ارزش 50،000.00 USD در بخش ماشین آلات کشاورزی، ابزار فنی و برق، مهندسی سطح خودکار جاده، ایستگاه در کل برای مقاصد مهندسی آغاز شده، و غیره. شرکت ما ماشین آلات کشاورزی واردات، ابزار های فنی و غیره برای هدف از امکانات بهتری در بخش ارتقاء و توسعه کشاورزی در کشور افغانستان ما از کشورهای معروف جهان به عنوان: ژاپن، آلمان، اسپانیا، فرانسه، آمریکا، چین، هند، ایران و پاکستان. از انجایی که از تقاضای مشتریان نور انصاف ها Tarin با مسئولیت محدود شاخه های خود را در چند استان فعال شده و همچنین این شرکت در طول ده سال تلاش و با توجه به تقاضا و درخواست از مشتریان که آنها تقاضا از محصولات با کیفیت خوب حال به طوری که آنها ما را تشویق به پس از گرفتن چهار سال تلاش مجوز انحصاری محصولات ECHO ژاپن در افغانستان که خوشبختانه می تواند برای رسیدن به مجوز انحصاری ECHO ژاپن در افغانستان به عنوان یک توزیع اصلی.

شرکت ما چی کار میکند

شرکت ما فعالیت در زمینه ماشین آلات کشاورزی است که مجوز منحصر به فرد از ECHO ژاپن محصولات با کیفیت بالا. و آیا فعالیت در زمینه ابزار های فنی و الکتریکی، ابزار سخت افزار، سطوح مهندسی، توتال استیشن و غیره.

استراتژی


بیانیه چشم انداز

شرکت ما می خواهید به گسترش محصولات ماشین آلات کشاورزی خود را در سراسر افغانستان و پوشش کشور در بخش ماشین آلات کشاورزی به مسئله و مردم است.

بیانیه ماموریت

شرکت ما دارای چهار شعبه در استان به عنوان: خوست، پکتیا، Lowger، ننگرهار که فعالیت ها در ماشین آلات کشاورزی، ابزار های فنی و الکتریکی، ابزار سخت افزار و غیره.

اهداف کسب و کار و اهداف

تامین ماشین آلات کشاورزی برای مشتریان طیف در کابل و ولایات.

گسترش روابط کسب و کار در زمینه های مختلف کابل و ولایات افغانستان در آینده است.

ماشین آلات کشاورزی خدمات پس از فروش عرضه.

واردات ماشین آلات ابتکار برای بخش کشاورزی است.

قصد اقتصادی

قصد شرکت ما به کسب سود و انجام سرمایه گذاری در بخش ماشین آلات کشاورزی ماشین آلات بزرگ است.